Kontakt

Niepubliczny Zakład
Opieki Zdrowotnej
Ośrodek Zdrowia Piotr Pelcer

ul. Młyńska 7
84-242 Luzino
woj. pomorskie


kierownik zakładu:
lek. med. Piotr Pelcer

 

Tel: 58 678 20 85,

58 678 20 13,

58 736 20 65 -  NR TELEFONU DO PORADNI GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZEJ

667 357 613  - NOWY NR TELEFONU DO PORADNI GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZEJ !!

 

 

Fax: 58 678 20 13

E-mail dla pacjentów: rejestracja@osrodekzdrowia-luzino.pl 

E-mail dla kontrahentów : noz_luzino@interia.pl


NIP: 588 126 35 63

REGON:191238236

O nas

osrodek-zdrowia

Dziękujemy za zainteresowanie się informacjami na temat Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej "Ośrodek Zdrowia" w Luzinie. Trafny wybór. Wyróżniają nas cechy o które trudno w innych przychodniach. Oto niektóre z nich:

1. Tylko w naszym Ośrodku Zdrowia są pełnione dyżury lekarsko-pielęgniarskie w soboty  w godzinach 9.00-12.00 (w lipcu i sierpniu tylko pielęgniarskie). Pobór krwi i materiałów do badań w każdą sobotę od 8.00 do 9.00 ( od grudnia b.r. 7.30- 8.30)

2. Tylko w naszym zakładzie uzyskasz poradę lekarską u pediatry, lekarza rodzinnego lub internisty tego samego dnia, gdy się zarejestrowałeś. 

3. Tylko w naszej przychodni uzyskasz poradę najlepszych specjalistów z dziedziny neurologii. Od października 2013 roku  cztery razy w tygodniu (w tym jeden dzień komercyjnie) przyjmować  będzie dr Jadwiga Moździerska oraz w środy po południu - dr Marta Wysocka. Obowiązuje wcześniejsza rejestracja osobista lub  telefoniczna pod nr 58 678 20 13 lub 58 678 20 85.

Tylko u nas zapiszesz się na wizytę do jednego z trzech ginekologów i odbędziesz komfortową wizytę lekarską połączoną ze wstępnym badaniem przez położną. W razie potrzeby zostaniesz skierowany na badania dodatkowe jak analiza krwi, moczu, KTG lub USG. I wszystko zrobisz na miejscu. Bez potrzeby zapisywania się do laboratorium.

Nowoczesny aparat USG SIEMENS Acuson X300 dzięki zastosowaniu odpowiednich sond posiada możliwość wykonania badań jamy brzusznej, piersi, jąder, bioderek, prostaty, macicy, tarczycy, mózgu, ślinianek, szyji, kolan, tkanek miękkich, położnicze płodu, dopochwowe. Badania USG są wykonywane przez najlepszych specjalistów z naszego terenu - dr Tomasza Damaszke, dr Annę Chlebek-Gustkowicz, dr Teresę Obrocką, dr Macieja Szemryka, dr Magdalenę Słowik- Reszke, dr Marka Chodkowskiego i dr Mateusza Haffke. Wszystkie badania zlecone przez naszego specjalistę z poradni ginekologiczno-położniczej dla pacjentek niekomercyjnych, które będą wykonane w Ośrodku są bezpłatne. Także tylko u nas będziesz miał możliwość bezpłatnego skorzystania z wielu programów profilaktycznych dotyczących wykrywania schorzeń układu krążenia i płuc oraz raka szyjki macicy. Wystarczy, że mieścisz się w odpowiedniej grupie wiekowej a nasze laboratorium czeka na Ciebie. Więcej informacji uzyskasz w zakładce programy profilaktyczne.
Tylko tu możesz się zaszczepić jeśli planujesz wyjazd w egzotyczne kraje i chcesz uniknąć chorób tropikalnych.
Także tu uzyskasz wpis do książeczki dla celów sanitarno-epidemiologicznych, robiąc na miejscu wszystkie badania (łącznie z kałem na nosicielstwo) a także otrzymasz zaświadczenie od lekarza profilaktyka do swojego zakładu pracy (pod warunkiem, że mamy umowę z Twoim zakładem pracy na te usługi).Więcej w linku >> medycyna pracy.
rejestracjaW Ośrodku Zdrowia w Luzinie jeśli rano oddasz krew do badania to Twój wynik mamy za kilka godzin, a w przypadku badania moczu...natychmiast (o ile lekarz kierujący określi to na zleceniu). Jeśli po odbytej wizycie lekarskiej się okaże, że Twój stan zdrowia wymaga leczenia szpitalnego lub specjalistycznego, uzyskasz skierowanie do wybranego przez Ciebie szpitala lub Twój lekarz rodzinny wskaże Ci, gdzie się najlepiej wyleczyć. Jeśli wymagasz transportu karetką-nasz pracownik bezzwłocznie przewiezie Cię do szpitala lub poradni specjalistycznej. Bez czekania po kilka godzin na transport medyczny jak w innych przychodniach.
Tak więc warto się do nas zapisać. Złóż opcję w naszym zakładzie a poczujesz się lepiej.
Więcej w >> jak zostać naszym pacjentem.